28 sierpnia 2012

I PO WAKACJACH...

Mimo, że wakacje dobiegają końca, my nie zwalniamy tempa! Aby umilić powrót do szkoły czy pracy, w najbliższy piątek zaserwujemy Wam najlepszego śledzia przy dźwiękach muzyki puszczanej przez chłopaków z kolektywu FullTandeta.

 A w sobotę - lepiej! Na dobry początek września organizujemy drugą już edycję Jarmarku Praskiego. Tym razem wśród mydła i powidła nie zabraknie również produktów żywnościowych, szczególnie tych EKO. Chcecie wiedzieć więcej? Przyjdźcie do nas w sobotę!

CZYSTA FULLTANDETA | CZYSTAOJCZYSTA 31.08. g.21

Wytwórnia wódek Koneser to idealne miejsce na dobrą imprezę spod znaku FullTandety. Co prawda "wody życia" już się tam nie produkuje, ale zasobność baru "Czystej Ojczystej" robi wrażenie.

- A co muzycznie? - zapytał Duch Zabawy.
- A muzycznie to co najlepsze! Trochę retro, trochę pop, trochę disco. Jak za dawnych lat, trochę polskich, trochę remiksów, trochę mash-upów - odpowiedziała tajemniczo FullTandeta.
- Oj, oj - skwitował Poranny Ból głowy.

Zapraszamy!

www.fulltandeta.weebly.com

Wsparcie:

grubanuta.pl
mowianamiescie.pl
POKA POKA
procentkultury.pl
MAD & MAD
JARMARK PRASKI VOL.2 | CZYSTAOJCZYSTA 1.09.2012

Co tu dużo mówić, mamy nową świecką tradycję.

Podbudowani i zachęceni pierwszą edycją Jarmarku Praskiego, idziemy dalej i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy na drugą edycję JARMARKU PRASKIEGO w CZYSTEJ !!!

Warszawska Praga wywołuje w nas nie lada emocje. Jej klimat, historia, zabytkowe uliczki oraz kamienice, niejednokrotnie pozytywnie nas inspirowały, i z pewnością zainspirują jeszcze nie raz.

JARMARK PRASKI, to wydarzenie z pewnością niebanalne. Historyczna lokalizacja w Praskim Centrum Koneser to atut, wobec którego nie łatwo przejść obojętnie. Dawna Warszawska Wytwórnia Wódek tętni historią na każdym kroku, i sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu.

Zaproszeni przez nas wystawcy, zapewnią Wam moc wrażeń zakupowych. Będą ubrania, będą płyty winylowe, będą starocie, antyki, gadżety, przedmioty powstałe z recyklingu...jako rzecze staropolskie porzekadło - dla każdego coś miłego !!!

Oprócz wystawców, czeka na Was szereg atrakcji poza-zakupowych. Będzie można coś przekąsić, będzie można coś wychylić. Do tańca zagrają dje, którzy tak samo jak poprzednio - zadbają o Wasze dobre samopoczucie, i odpowiednią atmosferę

Dodatkowo, zapraszamy wszystkich gości oraz wystawców na suto zakrapiane afterparty, w polsko-praskich klimatach muzycznych. Zagrają dla Was legendarni już PANOWIE Z TWARDEJ !!!

Jeśli chcesz mieć na jarmarku swoje stoisko - skontaktuj się z nami !!!

czystaojczysta@gmail.comOFICJALNA LISTA UCZESTNIKÓW:


ALEKSANDRAIZABELA
BAJKER
SWEET HEART STUDIO
M MADE
DROBINYCZASU.PL
ZU DESIGN
SZTUK KILKA
SIS COLORFUL
WARSZAWSKA GIEŁDA PŁYTOWA
KRAM
MISS CUTE
MK JEWELRY
HM-STUDIO
DZIEDZIC PRUSKI
GALERIA SZUFLADA
ELVIRA ART
ZŁOTY PUDELEK
BIŻUKLETY
WYTWORNIA KOLOROWYCH OSOBLIWOSCI
POWIES MNIE.PL
ANTYKWARIAT WARSZAWSKI
MOJE PARANOJE
CHERRISH.PL
BIŻUTERIA JOANNA ECRIN
DULCEDO
EKOISTA
PRINTING SEASON
SKAMIEJKA
Q-FER
CAŁKIEM ARTYSTYCZNIE
ALLEGORIA
MARGO ART
DOBRE NASTROJE ARTYSTYCZNE
MAJCHER-TORBY
ALLEGORIA
KARIA ART
MIRABILI
FABRYKA KOLORU
MARIZA.WAW.PL
COLLARME
CERAMIKOWO
FIRDUM DYRDUM
RELOVED
PRINCE BASEMENT
SCRADEUS
ULCIA PODGORSKA DECOUPAGE
KUNG SZWU
PUROL DESIGN
KASHIA
ROBOT KUCHENNY
SUTASZ BIŻU
POKÓJ WINYLOWE GADŻETY
RÓŻNE RÓŻNOŚCI
DONT TOUCH MY LAMA
TENGLI
MONI.KA
CIUCHOWO

Wsparcie:

grubanuta.pl
mowianamiescie.pl
POKA POKA
procentkultury.pl
MAD & MAD
shwrm.pl

24 sierpnia 2012

NAJBLIŻSZY WEEKEND W CZYSTEJ !!!

W piątek:

Dj Ossito - doświadczony i ceniony dyskdżokej. 

Znany z imprez "'79 Party!" dedykowanych dla osób zaczynających swoją karierę klubowicza we wczesnych latach '90. Z wielkim kunsztem łączy disco z bujającym soulem i r'n'b. 

Jak mówi sam o sobie: Miksować potrafię ale czasem ważniejsza jest zabawa i obserwacja ludzi bo to dla was gram...więc spinki nie ma. 

Ostatnia jego fascynacja to polska muzyka taneczna lat 80, więc możecie być pewni, że niewątpliwie jej nie zabraknie!

Wsparcie:

grubanuta.pl
mowianamiescie.pl
POKA POKA
procentkultury.pl
MAD & MAD


I sobota:


W najbliższą sobotę, zapraszamy na soczystą dawkę dyskotekowej energii.

Za gramofonami tego wieczoru pojawi się WszystkoZaDisko – reprezentant warszawskiego djshop’u Grubanuta.pl, ulokowanego na warszawskim Mokotowie.

Swoim słuchaczom prezentuje szeroko pojętą muzykę dyskotekową – od klasycznego soulu, boogie czy funku, kończąc na mocniejszych brzmieniach z gatunku house, slo-mo, czy nudisco.

WszystkoZaDisko to perfekcyjny dj, cechujący się nienaganną techniką, a także niebanalną selekcją. Zdobyte doświadczenie procentuje - możecie liczyć na to, że nogi same porwą Was do tańca.

Prywatnie, WszystkoZaDisko działa jako Zbyszek Draska, tworząc połowę duetu PANOWIE Z TWARDEJ.

Wspierają nas:
grubanuta.pl
mowianamiescie.pl
POKA POKA
ProcentKultury.pl
MAD & MAD16 sierpnia 2012

A JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK...

... urocza Tygrysilla znowu pokaże pazurki !!!
Serdecznie zapraszamy Was na kolejny wieczorek taneczny w lokalu CzystaOjczysta.

Za gramofonami zaprezentuje się nam w całej okazałości płeć piękna – w sobotę zagra dla Was TYGRYSILLA !!!

W tym wypadku, uroda to nie wszystko – Tygrys na co dzień stanowi 1/2 tandemu odpowiedzialnego za warszawski djshop Grubanuta.pl. Jej doświadczenie, wiedza, upodobania muzyczne oraz umiejętności djskie z imprezy na imprezę eksplodują coraz bardziej – możecie być pewni, że tego wieczoru ciężko wam będzie usiedzieć przy stole. Co tu dużo mówić – Tygrysilla wraz ze swoimi płytami winylowymi, entuzjazmem, i pozytywną wewnętrzną energią zadba skutecznie o Wasze dobre samopoczucie.

Muzycznie będziemy poruszać się w klimatach soul/funk/disco.

Do zobaczenia zarówno przy barze, jak i na parkiecie oraz na plaży;)

Startujemy już o 21 !!!

15 sierpnia 2012

9 sierpnia 2012

NAJBLIŻSZY WEEKEND W CZYSTEJOJCZYSTEJ...

... zapowiada się bardzo tanecznie!

Już w piątek 10.08.2012:

" Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."

W piątkowy wieczór gości zabawi i do tańca zagra DJ GEM, który zaserwuje to co znamy i lubimy - czyli muzyczne Evergreeny.


DJ GEM

Od lat występuje w warszawskich klubach muzycznych i jako dj preferuje przeboje minionych dekad oraz ich nowsze aranżacje. Nie stroni również od nowoczesnych rytmów klubowych. Zdobywał doświadczenia również jako perkusista. Pomysłodawca i twórca grupy Gemsystem zajmującej się kompleksową organizacją i obsługą imprez rozrywkowych od strony technicznej i artystycznej. Od lat związany z warszawskim Club 70 oraz klubem Tygmont.

Startujemy od godziny 21.00, Serdecznie zapraszamy !!!

Natomiast w sobotę o muzykę zadba Burn Reynolds!

Burn Reynolds to jeden z najbardziej aktywnych stołecznych dj. Swoim słuchaczom serwuje eklektyczną mieszankę swoich ulubionych gatunków - od soulu, funku, czy disco, przez muzykę polską, na rocku, jazzie, czy wszelkich psychodelicznych brzmieniach kończąc.

Na scenie od przeszło lat dziesięciu, podczas których skutecznie zdążył zaskarbić sobie sympatię słuchaczy. Jako dj wyznaje filozofię muzycznej współpracy z gośćmi - dlatego możecie liczyć na dobrą zabawę na densflorze !!!

Burn Reynolds to także członek kolektywu djskiego SOUL SERVICE, z którym to wydał szereg kompilacji z cyklu POLISH FUNK, na których przybliża słuchaczom polską muzykę taneczną.

Startujemy o godzinie 21, ZAPRASZAMY !!!