31 lipca 2012

PIERWSZE URODZINY CZYSTEJ - CZYLI CO, GDZIE I KIEDYSzanowni Państwo, Ludu pracujący stolicy !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na huczne PIERWSZE URODZINY lokalu CZYSTAOJCZYSTA !!!

Sami jesteśmy zadziwieni, jak ten rok szybko zleciał. Za nami mnóstwo udanych i szampańskich balang, hektolitry przelanego alkoholu, godziny spędzone za barem i na parkiecie. Przed nami huczna celebra, podczas której każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie !!! Patrzymy w przyszłość pełni nadziei i zapału, abyście WY jako goście czuli się w naszych skromnych progach jeszcze lepiej !!! Aby wódka była jeszcze bardziej zmrożona, a śledzik jeszcze bardziej słony. Szykujcie się na 3 dni zabawy bez ograniczeń w doborowym towarzystwie !!!

DZIEŃ 1 – OJCZYSTY ODLSKUL (PIĄTEK 03.08.2012)

„Obce chwalicie, a swego nie znacie” – umotywowani tym staropolskim porzekadłem, na pierwszy dzień przygotowaliśmy dla Was muzyczne atrakcje rodem z festiwalu w Kołobrzegu, Opolu, czy Sopocie. Tego dnia z głośników popłynie tylko i wyłącznie muzyka polska, a o Wasze dobre samopoczucie zadba czołówka krajowej sceny djskiej, która z oryginalnych winylowych nośników zaprezentuje Wam perły polskiej muzyki rozrywkowej. Zagrają dla Was:

THE VERY POLISH CUT OUTS

To duet djsko-producencki, odpowiedzialny za edity i remiksy polskich utworów. Podczas urodzin, Wycinanki reprezentowane będą przez Kapsę. Warto dodać, że jego edit "Pejzażu Miasta" zespołu Czerwony GItary, gra nawet sam Todd Terje.

POLISH DISCO – OSSES & FUNKOFF

http://www.youtube.com/watch?v=3IvqUTLPoOg

http://www.youtube.com/watchv=tuQl76wpWE4&feature=plcp

Obaj Panowie to poławiacze pereł polskiej fonografii. Przed kilkoma laty wydali popularną składankę pt POLISH DISCO - to dzięki ich muzycznej pracy i poszukiwaniom, możemy cieszyć się disco rarytasami polskiej sceny rozrywkowej dostępnych w serwisie youtube.

PANOWIE Z TWARDEJ

Jedyny taki duet dyskdżokejski we wszechświecie. Inspirowani minionymi tradycjami prezenterów dyskotekowych, prezentują słuchaczom eklektyczne zestaw polskich przebojów. Ekscentryczni, nieobliczalni, niebanalni.


DZIEŃ 2 – CZYSTY CLUBBING (SOBOTA 04.08.2012)

„Każdemu według potrzeb” - to przysłowie z kolei przyświecało nam przy okazji planowania drugiego dnia urodzin. Już w sobotę, zagra dla Was czołówka warszawskiej sceny klubowej, która na dwóch scenach, zaprezentuje Wam to co we współczesnej elektronice najlepsze i najświeższe. Warto podkreślić, że tego dnia skorzystamy z przestrzeni Centrum Konesera – druga scena , o której mowa powyżej, ulokowana będzie we foyer Teatru Konsekwenetnego. Na obu scenach wystąpia:

JONKPA (Koh-I-Noor Records/ Junoumi Crew/Kabackie Koty)
www.kohinoorrecords.com
www.soundcloud.com/jonkpa
www.soundcloud.com/kohinoorrecords

MCQ (Razzmatazz/Apparition/Kabackie Koty)
https://www.facebook.com/hellomcq
http://soundcloud.com/mcq

MUSTNOTSLEEP (Music Of The Future)
https://www.facebook.com/mustnotsleepdjs
https://www.facebook.com/musicofthefuture

FUNFTE STRASSE

MARKY (JSZCZR Team)
http://soundcloud.com/marky-3

JAC.KA (Remanent)

VJ KIKLA


DZIEŃ 3 – JARMARK PRASKI !!!

Na niedzielne popołudnie, przygotowaliśmy dla Was moc wrażeń, która pozwoli Wam poczuć praski, bazarowy klimat. Zaprosiliśmy prawie 30 wystawców, którzy już od wczesnych godzin popołudniowych zaprezentują dla Was swoje wyroby – od ekologicznych toreb, przez unikalne koszulki, ręcznie robioną biżuterię, płyty winylowe, wszelkiego rodzaju bibeloty... Rzecz jasna, w gardle Wam nie zaschnie, i w brzuchu nie zaburczy !!! Czeka na Was grill, dobrze zaopatrzony bar. Czas umilą Wam zaproszeni dje, a dla wszystkich fanów sportów na świeżym powietrzu czeka SPIRYTUSOWY KLUB SPORTOWY !!!

Link do wydarzenia zapraszającego na Jarmark Praski:

http://www.facebook.com/events/399784166752139/

Zapraszamy!

23 lipca 2012

JARMARK PRASKI W CZYSTEJ !!!

Serdecznie zapraszamy na JARMARK PRASKI, w niedzielę, 05.08.2012, od godziny 13.00.

Warszawska Praga wywołuje w nas nie lada emocje. Jej klimat, historia, zabytkowe uliczki oraz kamienice, niejednokrotnie pozytywnie nas inspirowały. Odwołując się do bazarowych tradycji i transakcji kupna/sprzedaży rodem z Różyca, postanowiliśmy spełnić nasze marzenie, i zorganizować JARMARK z prawdziwego zdarzenia.

JARMARK PRASKI, to wydarzenie z pewnością niebanalne. Historyczna lokalizacja w Praskim Centrum Koneser to atut, wobec którego nie łatwo przejść obojętnie. Dawna Warszawska Wytwórnia Wódek tętni historią na każdym kroku, i sprzyja wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu.

Zaproszeni przez nas wystawcy, zapewnią Wam moc wrażeń zakupowych. Będą ubrania, będą płyty winylowe, będą starocie, antyki, gadżety, przedmioty powstałe z recyklingu...jako rzecze staropolskie porzekadło - dla każdego coś miłego !!!

Oprócz wystawców, czekają na Was grill, praskie przysmaki, oraz wszelkiego rodzaju napoje zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe. Czas umilą nam zaproszeni DJE, którzy zadbają aby z głośników sączyła się przyjemna muzyka.

PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW:

DROBINY CZASU
DISTENSE
maLOVane
CUT AND PASTE
CHERRISH.PL
GALERIA SZUFLADA
EKOISTA
CHRUM
SKAMIEJKA
ECOCORNER.PL
DONT TOUCH MY LAMA
WARSZAWSKA GIEŁDA PŁYTOWA
ALOTRO
MINT AND PEPPER
FUCK ME TENDER
BASTA
ANTYKWARIAT WARSZAWSKI
DONT TOUCH MY LAMA
M.A.M. AIRBAG
DZIEDZIC PRUSKI
M MADE
WYTWORNIA KOLOROWYCH OSOBLIWOSCI
ZU DESIGN
CUKIER PRUDER

Startujemy od godziny 13.00, handlujemy do ostatniego klienta.

Jeśli masz ochotę wziąć udział w Jarmarku, i zaprezentować swoje wyroby - skontaktuj się z nami:

czystaojczysta@gmail.com

Wspierają nas:

Grubanuta.pl
Mówią na Mieście
Procent Kultury
Poka Poka
SHWRM.PL
Mad & Mad

16 lipca 2012

SAMBA NA PIASKU | ED SZYNSZYL W CZYSTEJ !!!

Serdecznie zapraszamy na gorącą noc w latynoskich rytmach do lokalu CzystaOjczysta !!!

PANIE I PANOWIE !! Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy wyjątkowego gościa - tego wieczoru za gramofonami stanie najbardziej brazylijski warszawiak jakiego ziemia nosiła !!!

W sobotni wieczór za gramofonami stanie wyjątkowy, męski, i jedyny w swoim rodzaju - ED SZYNSZYL !!!ED SZYNSZYL - popularyzator wielokulturowości w Polsce, założyciel Ed Szynszyl Production, współzałożyciel portalu www.festabrasil.pl i Stowarzyszenia Kultury Brazylijskiej. Od 10 lat aktywny DJ klubowy, grający po całej Polsce oraz cyklicznie w Berlinie i Paryżu, a także psycholog oraz podróżnik. Specjalizuje się w szerokim spektrum brzmień brazylijskich. Jego pasją jest muzyka świata w różnych jej postaciach - zarówno ta, którą gra w klubach, jak i ta, którą tworzy na instrumentach perkusyjnych. Współtworzył wiele projektów, m.in. grupy twórczej Primitivo, Clue Źródło - Sceny Muzyki Świata, Sheesha Lounge (Klub Arabski), Kamala (Klub Hinduski) oraz trzy edycje Warszawskiego Tygodnia Wielokulturowego czy corocznego Festiwalu Kultury Brazylijskiej. Na koncie ma wiele prestiżowych imprez w Polsce i za granicą, m.in. pracę didżejską podczas gali Europejskiej Akademii Filmowej (European Film Awards Warsaw 2006) lub pracę w ramach Venezuela Castrol Professional 2006.

Startujemy od godziny 20.00,

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Wspierają nas:

GRUBANUTA.PL
MÓWIĄ NA MIEŚCIE
POKA POKA
PROCENT KULTURY.PL
MAD & MAD

15 lipca 2012

SPIRYTUSOWY KLUB SPORTOWY - W KAŻDĄ NIEDZIELĘ !!!

Zapraszamy wszystkich amatorów rozrywek na świeżym powietrzu w każdą niedzielę do lokalu CzystaOjczysta. Gramy zawsze od godziny 15.00 !!!9 lipca 2012

6 lipca 2012

OTWARTA DJKA W CZYSTEJ !!!

...już w najbliższą niedzielę !!!

Otwarta DJKA, to cykl niedzielnych spotkań w dawnej wytwórni wódek Koneser, ulokowanej na warszawskiej Pradze, skierowany do wszystkich DJÓW - zarówno tych mniej, jak i bardziej doświadczonych.Niezobowiązująca piknikowa atmosfera, piaszczysta plaza, grill oraz boiska do piłki nożnej oraz siatkowej, a także unikalny klimat Konesera, z pewnością sprawią, że spędzicie u Nas miło czas - zarówno za gramofonami, jak i przy barze.

Jeśli lubisz muzykę, posiadasz większą lub mniejszą kolekcje płyt winylowych, oraz marzysz o tym, aby wystąpić publicznie i zaprezentować szerszemu gremium słuchaczy swoje umiejętności - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS !!!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym:

remanent.wwa@gmail.com
2 lipca 2012

TANECZNY WEEKEND W CZYSTEJ !!!

Szanowni goście !!!

Już w najbliższy piątek za gramofonami jedyny, kultowy, wspaniały i męski :
Startujemy o godzinie 20.00 !!!