7 czerwca 2012

EURO W CZYSTEJ !!!
Nie wiesz co ze sobą zrobić podczas EURO 2012...? Strefa Kibica to dla Ciebie festyn...? Szukasz miejsca, w którym ciekawie możesz spędzić czas piłkarskich mistrzostw Europy...?

piątek:
http://www.facebook.com/events/316437215105067/

sobota:
http://www.facebook.com/events/116673708472099/

CzystaOjczysta ma dla Was idealne rozwiązanie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich głodnych piłkarskich i alkoholowych wrażeń w nasze rozpustne progi.CzystaOjczysta to wyjątkowe miejsce ulokowane w sercu Pragi, w zabytkowej Wytwórni Wódek Koneser. To tutaj, w murach które pamiętają doskonale minione czasy, w których wciąż unosi się delikatny i pobudzający aromat spirytusu, przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, które skutecznie umilą Wam czas.

Przede wszystkim, czeka na Was piaszczysta plaża wraz z wygodnymi leżaczkami.

Po drugie, rekreacja na świeżym powietrzu - czeka na Was boisko do piłki nożnej, kometka, piłka siatkowa, ringo i freesbee.

Po trzecie, czeka na Was mnogość wydarzeń artystycznych - od koncertów, poprzez spektakle w pobliskim Teatrze Konsekwentnym, występy dj, dansingi.

Po czwarte, jako że sami jesteśmy konsumentami alkoholu, i potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów, spodziewajcie się srogich promocji na barze każdego dnia.

Po piąte, promocje na alkohol:

1) na hasło KIBICUJĘ POLSCE, nasz flagowy shot TERAZ POLSKA w promocyjnej cenie 6 pln!

2) na hasło KIBICUJĘ ROSJI, czeka na Was Grobaczow wraz z softem za 15 pln !!!

3) na hasło KIBICUJĘ GRECJI, czeka na Was drink HEROS - czyli Ouzo, do wyboru ze spritem i grenadiną, lub sokiem pomarańczowym w cenie 8 pln!

4) na hasło KIBICUJĘ CZECHOM, czeka na Was BECHEROVKA razem ze spritem, w cenie 15 pln

Gramy codziennie od godziny 13.00 !!!

Do zobaczenia na boisku, i przy barze;)