29 maja 2012

DZIEŃ DZIECKA Z DUETEM PANOWIE Z TWARDEJ !!!Już w najbliższy piątek, zapraszamy wszystkich na wyjątkowy dansing w Czystej, z okazji Dnia Dziecka!

Startujemy już od godziny 18 - czeka na Was grill, sprzęt sportowy, oraz promocje na kuchni oraz na barze.

Nic co polskie, nie jest nam obce, dlatego w ten wyjątkowy wieczór za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie znany i lubiany duet dyskdżokejski Panowie z Twardej, który zaprezentuje słuchaczom szeroki przekrój polskiej muzyki rozrywkowej. Ich przepastna kolekcja płyt jest bogata w wiele wspaniałych przebojów i szlagierów, która w połączeniu z czarem, uśmiechem i humorem obu Panów, jest gwarantem udanej zabawy.

Panowie z Twardej - to dyskdżokejski kolektyw, składający się z dwóch zaprawionych w boju i doświadczonych prezenterów dyskotekowych. Zbyszek Draska oraz Marian Zapałka - bo to o nich mowa - są specjalistami w dziedzinie polskiej muzyki popularno - rozrywkowej. Podczas swoich występów, prezentują przekrojową selekcję szlagierów z lat 1956-1989, Jak sami twierdzą, są jak ogień i woda, jak groch z kapustą. Dyskoteka rzuciła nich wyjątkowy czar, który sprawia że nie są im straszne blaski kolorofonów, i odbłyski z kuli.

Na dansingach organizowanych przez duet Panowie z Twardej usłyszycie takich wykonawców jak: Piotr Fronczewski, Halina Kunicka, Maryla Rodowicz, Zdzisława Sośnicka, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski,Krystyna Giżowska, Edward Hulewicz, Tilt, Krzysztof Krawczyk, Czerwone gitary, Niebiesko-Czarni, Irena Woźniacka, Skaldowie, Wały Jagiellońskie, Halina Frąckowiak, Irena Santor, Budka Suflera, Perfect, Manaam, Kombi, Oddział Zamknięty, Dżem, Wojciech Skowroński, Lombard, Banda i Wanda, Henryk Wars, Jerzy Petersburski, Andrzej Rybiński, Daab, ABC, Bem i Bem, Breakout, Danuta Rinn, Jadwiga Strzelecka, Trubadurzy...i wielu innych. Przepastna kolekcja płyt winylowych wyjątkowego duetu kryje w sobie praktycznie wszystkie wielkie polskie przeboje - szykujcie się więc na noc pełną tanecznych emocji na parkiecie !!!

Zapraszamy więc wszystkie dzieci - zarówno te duże i małe, do spędzenia z nami miło piątkowego wieczoru. Polak nie kaktus, pić musi - widzimy się na parkiecie i przy barze!

Do zobaczenia!

Wspierają nas:

Grubanuta.pl
Mówią na Mieście
HIRO
Emma
Poka Poka

9 maja 2012

1 maja 2012

Majówka z Panami z Twardej | Grill - Sport - Czysta

Majówka jak za tamtych lat!

Ewidentnie nastała wyproszona przez Skaldów wiosna. Panowie z Twardej proponują, aby jeden dzień - niech będzie to sobota 5-tego - spędzić wraz z nimi i wspaniałą, polską muzyką. 

Moc atrakcji:
- w Fabryce Wódek Koneser - na gościnnym podwórku pograć można będzie w badmintona (tudzież kometkę),
- opalać się na leżaczku,
- skosztować pysznej karkóweczki z grilla,
- a gdy dzień minie i nastanie wieczór - na parkiecie oddać się dansingowi z polskimi przebojami.

Swoją obecność zapowiedzieli już Zbyszek Wodecki, Danuta Rinn, 'Skawa' Skawiński z zespołem, Wojciech Skowroński oraz Izabela Trojanowska. Na pewno nie zabraknie też innych gwiazd polskiej estrady!14.00 - startuje gryl a od 20.30 - dansing