19 listopada 2011

Tańce w Czystej - listopad
04.11. Piątek. Będzie grubo!  Dj Technik puszcza electro, hip hop, soul, r'n'b. Start godz.20.00. Wejście za free.

05.11. Sobota. Czysta przyjemność na parkiecie. Dj Tommy Lee Joints poprowadzi imprezę w stylu funk , breakbeats, grooves. Start godzina 20.00. Wejście za free.
  
11.11. Piątek. Niepodległa czarodziejska kura. Disco, 80’, eklektik, electric. Ponieważ świętujemy niepodległość dj Kura duży nacisk położy na nasze rodzime, polskie, dobrze znane hity! Start godz.20.00. Wejście za free. 

12.11. Sobota. Dancing w Czystej: Soul Service. Na poprawiny Święta Niepodległości gramy polski funk z lat 70-tych. Dancing poprowadzą dj Burn Reynolds i Papa Zura z kolektywu Soul Service.

Uwaga! Klient w krawacie jest mniej awanturujący się dlatego dla wszystkich z krawatem zestaw obowiązkowy na przywitanie czyli szot czystej i śledzik gratis. Start godzina 20.00. Wejście: 5 zł.

18.11. Piątek. Jamajka w Czystej. Koncert Rabadabuka Riddim Band. 

Rabadabuka to Riddim Band z Warszawy. W ten piątek Czystą opanują rub-a-dub, roots, dub, raggamuffin i dancehall w oldschool'owym wydaniu. Rabadabuka to klasyczny Riddim Band w jamajskim stylu. Zespół powstał z inicjatywy perkusisty Kazika, który pełen pasji postanowił znaleźć podobnych sobie fascynatów karaibskich brzmień. Start godz. 20.00

Wejście: 5 zł.

19.11. Sobota. Czysta przyjemność parkiecie. Dj MINI zaserwuje najlepszy wybór tanecznych kawałków soul, funk, breakbeats, hip hop. Start: godz. 20.00. Wejście za free. 


25.11. Piątek. Dancing w Czystej: WW Mafia
  
Wojtek Sobura (Muzykoterapia) - perkusja, sampler

Wojtek Kosiński (WszystkozaDisko, Grubanuta.pl) - gitara, bas, gramofony

Wojtek Jarosiński (Jealo) - gramofony

Panowie trzej, za pomocą perkusji, gitary, oraz dwóch adapterów, wydobędą dla Was piękne dźwięki, naładowane piekielnie taneczną energią. Muzycznie szykujcie się na solidną dawkę disco, soulu, boogie, czy mocniejszych brzmień z gatunku house. Możecie liczyć na niebanalna selekcję, perfekcyjną technikę, i w 100% winylowy nośnik. A wszystko to, podane w przyjemniej dla ucha i oka formie - gwarantujemy, że nawet największy imprezowy obibok, czy zawodowy podpieracz ścian, z pewnością znajdzie swoje miejsce na parkiecie.

Uwaga! Klient w krawacie jest mniej awanturujący się dlatego dla wszystkich z krawatem zestaw obowiązkowy czyli szot czystej i śledzik gratis. Start godzina 20.00. Wejście: 5 zł.

26.11. Sobota. Czysta przyjemność na parkiecie. Dj Najtlajf zaprasza na przesyconą funkiem zabawę. Start godzina 20.00. Wejście za free.