27 października 2011

...piątek, sobota, niedziela, poniedziałek...

Plan jest taki:

Piątek: Będzie grubo! DJ SPIKE(break da funk) + JAREK KULIK(justin)-funk, breakbeats.  Start godz. 20.00 Mówią o sobie, że są nałogowymi funkożercami wspierającymi muzykę połamanych dźwięków Dużo organicznych brzmień, połamanych bitów, wgniatającego basu, skreczy i pozytywnej energii czyli to co tygrysy lubią najbardziej!

Sobota: Czysta przyjemność na parkiecie!  Zagrają RISKY&DOOK- disco, boogie. Start godz. 20.00. RiskY & Dook to kolekcjonerzy płyt winylowych,diggerzy i dj-e których połączyło wspólne zainteresowanie tanecznymi brzmieniami lat 70-tych i 80-tych. Na początku tego roku połączyli swoje siły by na parkietach stołecznych klubów w ramach cyklu GET UP & BOOGIE i DISCO JOINT promować klubowe brzmienia z tamtej epoki. Na przekór ogólnej popularności grania imprez z serato i lansowania hitów z mp3, RiskY & Dook pozostali przy tradycyjnym stylu grania : dwa gramofony, mikser i sterta płyt winylowych to jest to co do szczęścia im potrzeba.

Niedziela: Od 12.00 śniadania w loftowych okolicznościach przyrody cd. Cały dzień chillout w głośnikach.

Poniedziałek: Czysta-Nieczysta-Helloween. W głośnikach oldschool - lata 70-te, 80-te, 90-te, disco, rock, rock'n'roll. Warto się przebrać! Dla przebranych/ucharakteryzowanych halloweenowo serwujemy na przywitanie:
- szota czarnej wódki Blavod albo nieczysty szot wymyślony przez naszą ekipę: krew nietoperza;
- a do tego zagryzkę do wyboru śledzik lub pasztecik.
 Na barze serwujemy oczywiście krwawą merry i inne nieczystości. Będzie klimat!

3 października 2011

WATCH DOCS na spacerze w Czystej: Coraz bliżej Tanji

Kolejny seans z cyklu WATCH DOCS na spacerze w Czystej. Tym razem proponujemy Wam fascynującą historię.

W 2007 roku podczas rajdu komandosów na obóz maoistycznej partyzantki FARC kolumbijscy żołnierze znaleźli pamiętnik napisany w języku, którego żaden z nich nie potrafił zidentyfikować. Wówczas świat po raz pierwszy usłyszał o Tanji Nijmeijer, której historia mogłaby posłużyć za scenariusz hollywoodzkiego filmu akcji.

Pochodząca z małego miasteczka niedoszła nauczycielka pod wpływem romantycznej wizji lewicowej partyzantki, walczącej o wolność uciśnionego ludu postanowiła przyłączyć się do guerilleros w kolumbijskiej dżungli. Najprawdopodobniej została zwerbowana w Europie przez jednego z emisariuszy FARC, poszukujących ochotników wśród lewicowo nastawionej młodzieży.
Czas trwania: 90'
Holandia
Reżyseria: Leo de Boer
Zdjęcia: Leo de Boer
Montaż: Patrick Janssens
Produkcja: Pieter van Huystee Film & TV, IKON Television
Rok produkcji: 2010

Daktari w Czystej

Tym razem w Czystej zabrzmią młode warszawskie klezmersko-noiserockowe dźwięki.

O DAKTARI robi się coraz głośniej. Na ostatniej edycji HEINEKEN OPEN'ER FESTIVAL wystąpili jako debiutant bez wydanej płyty i zagrali na WORLD STAGE - jednej z trzech głównych scen festiwalu. 
W sierpniu 2011 nakładem wytwórni Multikulti ukazał się debiutancki album grupy pod tytułem „This is the last song I wrote about Jews. Vol 1.”. Płyta została nagrana „na żywo ale w studio” i zawiera wyłącznie własne kompozycje, odwołujące się do muzyki klezmerskiej.
Start: 21.00, wjazd: 10.00 zł

Toasty wyborcze w Czystej!

Baczewski wchodzi do Czystej